Nauczyciele

ROK SZKOLNY 2018/2019

mgr Witold Zaryczański  – dyrektor szkoły,
zajęcia techniczne, technika,
nauczyciel dyplomowany,

mgr Małgorzata Adamowicz – wychowanie przedszkolne. nauczyciel kontraktowy,

mgr Ewelina Fornalik – geografia, nauczyciel kontraktowy,

mgr Marta Stabrawa Biegun – j. angielski, zaj.rewalidacyjne, wiedza o społeczeństwie, nauczyciel kontraktowy,

Tadeusz Łużny – religia,

mgr Małgorzata Cupriak – wychowanie przedszkolne, nauczyciel mianowany,

mgr Beata Fiałkowska – język polski, historia, plastyka, muzyka, nauczyciel dyplomowany,

mgr Dorota Zaremba – edukacja wczesnoszkolna,  nauczyciel kontraktowy;

mgr Agata Michalska –  zajęcia świetlicowe, wychowanie fizyczne, doradztwo zawodowe,
edukacja dla bezpieczeństwa, nauczyciel mianowany

mgr Bogumiła Pluta – matematyka,  nauczyciel dyplomowany,

mgr Ewa Synowerska przyroda, wychowanie fizyczne, nauczyciel dyplomowany,

mgr Krystyna Włoch  – pedagog, j.polski, historia, nauczyciel dyplomowany,

mgr Elżbieta Szatanik – edukacja wczesnoszkolna,wychowanie do życia w rodzinie,
nauczyciel mianowany,

mgr Joanna Siubiś – edukacja wczesnoszkolna, informatyka, nauczyciel dyplomowany

mgr Renata Wirt – urlop zdrowotny, nauczyciel mianowany,

mgr Anna Warowa-Kręcichwost – biblioteka, zajęcia świetlicowe, nauczyciel kontraktowy,

mgr Katarzyna Wiatrowska – religia, nauczyciel mianowany,

mgr Daria Babicz – język angielski, nauczyciel dyplomowany,

mgr Danuta Zaryczańska – język polski, historia, historia i społeczeństwo,
nauczyciel dyplomowany,

mgr Marzena Pater – fizyka, matematyka, nauczyciel dyplomowany

mgr Piotr Grajeta – biologia, chemia, nauczyciel dyplomowany,

mgr Regina Kleinert – język niemiecki, nauczyciel mianowany,

mgr Jadwiga Sikorska – historia, historia i społeczeństwo – nauczyciel dyplomowany

mgr Rafał Pałka – informatyka, zajęcia komputerowe – nauczyciel dyplomowany

mgr Monika Brela – zajęcia świetlicowe – nauczyciel stażysta

mgr Dominika Romaniuk – wychowanie przedszkolne – nauczyciel stażysta