Podsumowanie 11 edycji projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”

Kończy się rok szkolny i czas na podsumowania. Ogłoszono wyniki projektu „Zdrowo jem, więcej wiem” pod honorowym patronatem Pierwszej Damy Agaty Kornhauser – Dudy. Uczniowie klas I-III oraz rodzice pod koordynacją wychowawców (J. Siubiś, E. Szatanik, D. Zaremby) czynnie brali udział w realizacji projektu, który zaczął się we wrześniu 2020r. a zakończył w maju 2021r. i przebiegał w dwóch etapach: jesienno-zimowym i wiosennym. Uczniowie zdobywali przede wszystkim cenną wiedzę na temat zdrowego odżywiania się  i umiejętności zmiany złych nawyków żywieniowych oraz zbawiennej siły picia wody, również bawili się wykonując eksperymenty, doświadczenia a także brali udział w różnych konkursach. Z uwagi na covid część punktów realizacji projektu przeniosła się do domów podczas zdalnego nauczania. Zdjęcia i raporty zostały opracowane przez wychowawców i przesłane do oceny,  na ich podstawie sędziowie ogłosili wyniki 22.06.2021 w poszczególnych kategoriach:

Kategoria Zerówki i klasy pierwsze

Klasa pierwsza z Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipowej, która w projekcie przybrała nazwę „Słociaki” i brała udział w obydwu etapach, w klasyfikacji Grand Prix zajęła 43 miejsce na 702 sklasyfikowanych zespołów z sumą punktów 747,00.

Kategoria Klasy II-III

Klasa druga z Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipowej, która w projekcie przybrała nazwę „Owocaki2” brała udział w obydwu etapach, w klasyfikacji Grand Prix zajęła 25 miejsce na 364 sklasyfikowanych zespołów z sumą punktów 731,66.

Klasa trzecia z Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipowej, która w projekcie przybrała nazwę „Antonówki” brała udział w obydwu etapach, w klasyfikacji Grand Prix zajęła 35 miejsce na 364 sklasyfikowanych zespołów z sumą punktów 681,00.

Za udział w projekcie zespoły klasowe, opiekunowie i indywidualnie wszyscy uczniowie biorący udział w projekcie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Oto galeria zdjęć z wręczenia dyplomów uczestnikom projektu.

Post Author: PSPLipowa