Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, czyli dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji przypada 21 listopada. Został wymyślony w Stanach Zjednoczonych, a jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie pozytywnych emocji. Jest to apel przeciwko problemom i często smutnej rzeczywistości.

W naszej szkole obchodziliśmy to święto poprzez pisanie życzliwych, miłych słów, pozdrowień w formie listów, rysunków do koleżanek, kolegów i personelu szkoły. Nasza skrzynka życzeń została wypełniona miłymi i przyjemnymi słowami skierowanymi do uczniów, koleżanek i kolegów, jak również nauczycieli i pracowników administracji i obsługi. Ponadto każdy uczeń był pasowany na osobę życzliwą! Były uśmiechy, dobre słowa, coś słodkiego i dużo pozytywnej energii.

W dniu 25 listopada 2022r. wszystkie życzenia zostaną odczytane!

Dziękujemy serdecznie tym wszystkim uczniom, którzy aktywnie włączyli się do tej akcji.

Warto pamiętać zawsze o uśmiechu, miłych słowach, pomocy innym i wzajemnie się pozdrawiać.                                                                  Pozytywna energia, którą wypuścimy w świat – wróci do nas ze zdwojoną mocą!

 

Post Author: PSPLipowa