Światowy Dzień Życzliwości

ZATRZYMAJ SIĘ KOLEGO I NAPISZ COŚ MIŁEGO

„POCZTA ŻYCZLIWOŚCI”

21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości, jest to wspaniała okazja, żeby swoją życzliwość podnieść na nieco wyższy poziom. Tę akcję zaczęliśmy od jednego dnia, i będziemy ją przedłużać na kilkadziesiąt następnych; niech to będą tygodnie, miesiące życzliwości.

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień to też apel do tych, którzy na co dzień są życzliwi i uczynni, aby zarażali tym dobrem innych!

Pozytywna energia, którą wypuścimy w świat do ludzi – wróci do nas ze zdwojoną mocą. W naszej szkole obchodzimy ten dzień poprzez pisanie życzliwych, miłych słów, pozdrowień w formie listów, rysunków do koleżanek, kolegów, personelu szkoły i wrzucanie ich do skrzynki znajdującej się na korytarzu. Następnie w Dniu Życzliwości i Pozdrowień 21 i 22 listopada wszystkie listy zostaną odczytane na spotkaniach klasowych.   Światowy Dzień Życzliwości w Publicznej Szkole Podstawowej w Lipowej obchodzimy po raz pierwszy, rozwijając wśród naszych uczniów ideę bezinteresownej pomocy, przychylności, ciepłego uśmiechu i spojrzenia, jednym słowem ŻYCZLIWOŚCI.

Osoby odpowiedzialne: Małgorzata Kubicka  i Witold Pietruk

Post Author: PSPLipowa