Wakacje !!!

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Za nami kolejny rok szkolnej edukacji. Kiedy się rozpoczynał, nikt się nie spodziewał, że koronawirus zmusi nas do kształcenia na odległość. Przez kilka miesięcy zamiast w szkolnych klasach wiedzę zdobywaliście w domu. Część z Was wspaniale sobie poradziła z taką formą nauki, niewątpliwie dzięki wsparciu Waszych rodziców, za co im teraz serdecznie dziękuję. Dla części uczniów zdalne nauczanie okazało się dużym problemem i dlatego mam szczerą nadzieję, że we wrześniu wszystko wróci do normalności i spotkamy się w murach szkoły.

Jednak zanim to nastąpi, czekają Was zasłużone wakacje. 26 czerwca odbierzecie świadectwa, które są podsumowaniem Waszej tegorocznej pracy. Dziękuję Wam za trud i  zaangażowanie w zdobywanie nowych wiadomości, poznawanie i rozwijanie swoich zdolności. Gratuluję wyników w nauce, szczególnie uczniom, którzy otrzymają świadectwo z czerwonym paskiem. Oni pewnie zgodzą się ze słowami, których autorem jest William Clement Stone: „Mistrzostwo w każdej dziedzinie wymaga pracy, pracy i jeszcze raz pracy”.

Gratuluję sukcesów w konkursach i zawodach sportowych i dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali w nich  naszą szkołę. Szkoda, że niektórym z Was pandemia odebrała szansę na wykazanie się swoimi talentami, mam nadzieję, że zrobicie to w przyszłym roku szkolnym.

Absolwentom życzę sukcesów w nowych placówkach. Pamiętajcie, że warto w życiu kierować się takimi wartościami jak prawda, dobro, przyjaźń i wierzyć we własne możliwości.

Dziękuję Nauczycielom i Wychowawcom, którzy motywowali Was do działania, zachęcali do wytężonej pracy, abyście byli coraz lepiej przygotowani do wyzwań, jakie niesie współczesny świat.

Pracownikom szkoły składam podziękowania za rzetelną pracę i budowanie pozytywnego wizerunku naszej szkoły.

Szanowni Rodzice! Jeszcze raz dziękuję Wam za współpracę i za okazaną życzliwość, za zaangażowanie i otwartość na potrzeby naszej szkoły.

Na zakończenie życzę wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień, a przede wszystkim zdrowia.

Mówiąc wszystkim „do zobaczenia”, żywię głęboką nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się w szkole pełni energii do dalszej pracy i nauki.

Dyrektor szkoły:  Witold Zaryczański

 

Post Author: PSPLipowa