Nauczyciele

ROK SZKOLNY 2020/2021

mgr Witold Zaryczański  – dyrektor szkoły, technika,historia,
nauczyciel dyplomowany,

mgr Małgorzata Adamowicz – wychowanie przedszkolne, nauczyciel kontraktowy,

mgr Ewelina Fornalik – geografia, j.angielski,  nauczyciel kontraktowy,

mgr Marta Stabrawa Biegun –  zajęcia rewalidacyjne, wiedza o społeczeństwie,

matematyka, nauczyciel mianowany,

mgr Zbigniew Goźliński – religia, nauczyciel mianowany

mgr Małgorzata Cupriak – wychowanie przedszkolne, nauczyciel mianowany,

mgr Beata Fiałkowska – język polski, historia, plastyka,  nauczyciel dyplomowany,

mgr Dorota Zaremba – edukacja wczesnoszkolna,  nauczyciel kontraktowy;

mgr Agata Michalska –   wychowanie fizyczne, doradztwo zawodowe,
edukacja dla bezpieczeństwa,zajęcia świetlicowe,  nauczyciel mianowany

mgr Bogumiła Pluta – matematyka,  nauczyciel dyplomowany,

mgr Ewa Synowerska wychowanie fizyczne, przyroda,  nauczyciel dyplomowany,

mgr Krystyna Włoch  – pedagog, j.polski, historia, nauczyciel dyplomowany,

mgr Elżbieta Szatanik – edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie,
nauczyciel mianowany,

mgr Joanna Siubiś – edukacja wczesnoszkolna, informatyka, nauczyciel dyplomowany

mgr Renata Wirt – biblioteka, zajęcia świetlicowe,  nauczyciel mianowany,

mgr Anna Warowa-Kręcichwost – urlop wychowawczy, nauczyciel kontraktowy,

mgr Katarzyna Wiatrowska – religia, nauczyciel mianowany,

mgr Daria Babicz – język angielski, biologia, nauczyciel dyplomowany,

mgr Danuta Zaryczańska – język polski, historia, nauczyciel dyplomowany,

mgr Marzena Pater – fizyka, nauczyciel dyplomowany

mgr Piotr Grajeta – biologia, chemia, nauczyciel dyplomowany,

mgr Małgorzata Dresler – język niemiecki, nauczyciel dyplomowany,

mgr Justyna Banaś – Rademacher  – muzyka, nauczyciel dyplomowany

mgr Rafał Pałka – informatyka, nauczyciel dyplomowany

mgr Monika Brela – zajęcia świetlicowe, nauczyciel kontraktowy

mgr Dominika Romaniuk – nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne, nauczyciel kontraktowy